dzisiaj: 23, wczoraj: 5
ogółem: 500 067
statystyki szczegółowe
TURNIEJ TRZECH KRÓLI DLA ROCZNIKA 2000 O PUCHAR DYREKTORA GENERALNEGO FIRMY GEPOL
9 MIEJSCE
Mecze grupowe
FOOTBALL TALENTS - SP POLONEZ WARSZAWA 0:0
POLONIA WARSZAWA - SP POLONEZ WARSZAWA 1:0
KS RASZYN - SP POLONEZ WARSZAWA 0:1
B. Modrzewski
FOOTBALL TALENTS - POLONIA WARSZAWA 1:0
POLONIA WARSZAWA - KS RASZYN 1:0
FOOTBALL TALENTS - KS RASZYN 2:0
Tabela po meczach grupowych
1. FOOTBALL TALENTS 7 PKT 3-0
2. POLONIA WARSZAWA 6 PKT 2-0
3. SP POLONEZ WARSZAWA 4 PKT 1-1
4. KS RASZYN 0 PKT 0-4
Mecze o 9 miejsce
POGOŃ GRODZISK - SP POLONEZ WARSZAWA 0:1
M. Baldwin
UKS IWICZNA - SP POLONEZ WARSZAWA 0:0 karne 1:2
B. Saramonowicz
R. Gołębiewski
UKS NOWA WIEŚ - SP POLONEZ WARSZAWA 0:0 karne 1:2
B. Saramonowicz
S. Jastrzębski
Janek Jurczak obronił 4 rzuty karne!!!
Drużyna FOOTBALL TALENTS zajęła I MIEJSCE w turnieju a drużyna POLONIA WARSZAWA IV MIEJSCE
w turnieju, obie drużyny z naszej grupy. W turnieju grało 16 drużyn z Warszawy i okolic.
IV MIEJSCE
I HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DLA ROCZNIKA 2001 O PUCHAR WÓJTA GMINY STARE BABICE
mecze grupowe:
SP POLONEZ WARSZAWA - POGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 2:0
B. Saramonowicz 1 gol,
M. Baldwin 1 gol.
SP POLONEZ WARSZAWA - MILAN MILANÓWEK 3:1
B. Modrzewski 1 gol,
B. Saramonowicz 1 gol,
D. Chewdczuk 1 gol.
SP POLONEZ WARSZAWA - UKS II BORZĘCIN 2:0
M. Uziębło 1 gol,
C. Mitas 1 gol.
SP POLONEZ WARSZAWA - KS NADSTAL 2:0
B. Modrzewski 1 gol,
M. Baldwin 1 gol.
mecz 1/4 finału
SP POLONEZ WARSZAWA - MARCOVIA MARKI 2:1
B. Saramonowicz 1 gol,
B. Modrzewski 1 gol.
mecz 1/2 finału
SP POLONEZ WARSZAWA - JUNAK WARSZAWA 0:0 (karne 1:2)
mecz o III miejsce
SP POLONEZ WARSZAWA - FC WOJCIESZYN 0:2
TURNIEJ ROCZNIKA 2001
POLONEZ CUP 2010
II MIEJSCE
Mecze rozegrane w grupie:
GRUPA A
SP POLONEZ WARSZAWA II - GWARDIA WARSZAWA 0:4
CWKS LEGIA WARSZAWA - GWARDIA WARSZAWA 0:3
SP POLONEZ WARSZAWA II – CWKS LEGIA WARSZAWA 1:3
K. Nałęcz.
TABELA GRUPY A PKT BILANS
1. GWARDIA WARSZAWA 6 7:0
2. CWKS LEGIA WARSZAWA 3 3:4
3. SP POLONEZ WARSZAWA II 0 1:7
GRUPA B
SP POLONEZ WARSZAWA I - DOLCAN ZĄBKI 3:0
B. Modrzewski,
M. Baldwin,
M. Mucha.
SP POLONEZ WARSZAWA I – UKS BIAŁE ORŁY 3:0
B. Saramonowicz,
N. Kania,
M. Baldwin.
DOLCAN ZĄBKI – UKS BIAŁE ORŁY 1:7
TABELA GRUPY A PKT BILANS
1. SP POLONEZ WARSZAWA I 6 6:0
2. UKS BIAŁE ORŁY 3 7:4
3. DOLCAN ZĄBKI 0 1:10
I mecz półfinałowy
GWARDIA WARSZAWA - UKS BIAŁE ORŁY 3:1
II mecz półfinałowy
SP POLONEZ WARSZAWA I - CWKS LEGIA WARSZAWA 1:0
N. Kania.
Mecz o V miejsce
SP POLONEZ WARSZAWA II - DOLCAN ZĄBKI 2:4
K. Bukowski,
K. Kołodziejek.
Mecz o III miejsce
UKS BIAŁE ORŁY - CWKS LEGIA WARSZAWA 3:1
Finał
SP POLONEZ WARSZAWA I - GWARDIA WARSZAWA 1:2
B. Modrzewski.
Klasyfikacja końcowa:
1. GWARDIA WARSZAWA
2. SP POLONEZ WARSZAWA I
3. UKS BIAŁE ORŁY
4. CWKS LEGIA WARSZAWA
5. DOLCAN ZĄBKI
6. SP POLONEZ WARSZAWA II
KRÓL STRZELCÓW
S. GAJOWNIK 5 GOLI (GWARDIA WARSZAWA)
NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU
JANEK JURCZAK (SP POLONEZ WARSZAWA)
NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU
MACIEJ BALDWIN (SP POLONEZ WARSZAWA)
TURNIEJ ROCZNIKA 2000
XI HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ
GKP TARGÓWEK
III MIEJSCE
Mecze rozegrane w grupie:
UKS BIAŁE ORŁY - SP POLONEZ WARSZAWA 0:0
GKP TARGÓWEK - SP POLONEZ WARSZAWA 0:3
M. Owsiany,
B. Modrzewski,
M. Baldwin.
UNIA TARGÓWEK - SP POLONEZ WARSZAWA 4:3
M. Owsiany,
B. Pietrzak,
S. Jastrzębski.
Mecze ćwierćfinałowe:
AP JANUSZ DOMERADZKI - SP POLONEZ WARSZAWA 0:0
UKS BIAŁE ORŁY - SP POLONEZ WARSZAWA 1:2
M. Owsiany,
M. Baldwin.
LEGION WARSZAWA - SP POLONEZ WARSZAWA 0:2
M. Baldwin,
M. Baldwin.
Mecze finałowe:
GKP TARGÓWEK - SP POLONEZ WARSZAWA 1:0
UNIA WARSZAWA - SP POLONEZ WARSZAWA 2:3
K. Majdak,
M. Owsiany,
M. Owsiany.
SF WILANÓW - SP POLONEZ WARSZAWA 1:0
KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
TURNIEJ ROCZNIKA 2001
ORŁY CUP ZIMA 2010
Mecze rozegrane w grupie:
UKS BIAŁE ORŁY - SP POLONEZ WARSZAWA 0:0
ORŁY II ZIELONKA - SP POLONEZ WARSZAWA 0:0
DRUKARZ WARSZAWA - SP POLONEZ WARSZAWA 0:0
MŁODE ORŁY NOWY DWÓR MAZOWIECKI - SP POLONEZ WARSZAWA 0:1
Bartek Saramonowicz 1 gol.
AGAPE BIAŁOŁĘKA - SP POLONEZ WARSZAWA 0:1
Bartek Saramonowicz 1 gol.
Mecze o miejsca 5-8:
POLONIA WARSZAWA – UKS BIAŁE ORŁY 0:0 karne 4:3
ZWAR MIĘDZYLESIE – SP POLONEZ WARSZAWA 0:0 karne 3:2
UKS BIAŁE ORŁY – SP POLONEZ WARSZAWA 0:2
Maciej Baldwin 2 gole.
POLONIA WARSZAWA – ZWAR MIĘDZYLESIE 0:0 karne 3:2
Tabela grupy B:
1.DRUKARZ WARSZAWA 11pkt 10:0
2. ORŁY II ZIELONKA 10pkt 4:2
3. SP POLONEZ WARSZAWA 9pkt 2:0
4. UKS BIAŁE ORŁY 8pkt 2:1
5. AGAPE BIAŁOŁĘKA 3pkt 2:11
6. MŁODE ORŁY ŚWIT NOWY DWÓR 0pkt 0:6
Klasyfikacja końcowa:
1. Drukarz Warszawa
2. Unia Warszawa
3. Gwardia Warszawa
4. Orły II Zielonka
5. Polonia Warszawa
6. ZWAR Międzylesie (Warszawa)
7. SP Polonez Warszawa
8. UKS Białe Orły Warszawa
9: Agape Białołęka (Warszawa)
10. Dolcan Ząbki
11. Orły I Zielonka
12. Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki
Mecze sparingowe |