Maciej Baldwin 2 gole

Maciej Uziębło 2 gole

Bartek Saramonowicz 1 gol

Bartek Modrzewski 1 gol

W czwartek rozegraliśmy kolejny mecz sparingowy z odwiecznym rywalem drużyną Białych Orłów.

Początek spotkania należał do gości, którzy szybko obieli prowadzenie 1-0.
Chwila nie uwagi sprawiła, że musieliśmy odrabiać straconego gola. Z minuty na minutę gra naszego zespołu była bardziej poukładana i przynosiła nam wiele radości. Maciej Baldwin uderzeniem z dystansu pokonał bramkarza gości. Kolejne ataki naszej drużyny kończyły się strzałami, ale do sukcesu brakowało nam precyzji i odrobiny szczęścia. Sporadyczne ataki Białych Orłów skutecznie krzyżowały nasze plany. W tej części meczu gra naszego zespołu mogła podobać się jedynie w ataku w polu przeciwnika, jednak zapominaliśmy
o grze w obronie. Kilka błędów naszych obrońców i goście prowadzili już 3-1. Mimo niekorzystnego wyniku dla naszego zespołu pokazaliśmy charakter i zdobyliśmy dwie bardzo ważne bramki. Zagranie Bartka Saramonowicza wykorzystał Maciej Oziębło
i pewnym strzałem pokonał bramkarza Białych Orłów. Kilka minut później Bartek Saramonowicz strzałem bezpośrednio z rzutu rożnego doprowadził do remisu. Mecz toczył się dalej i po raz kolejny w tym meczu zdobyliśmy gola , którego strzelcem był Maciej Baldwin po podaniu Maćka Oziębły. Pierwsze prowadzenie w tym meczu zmotywowało naszych chłopaków do dalszej gry co było bardzo widoczne, a coraz pewniejsze ataki mogły podobać się publiczności. Jednak brak skuteczności pod bramką rywali spowodował, że musieliśmy być jeszcze bardziej skoncentrowani by objąć pewne prowadzenie. Piątego gola dla naszej drużyny zdobył nasz najlepszy snajper w tym sezonie Bartek Modrzewski. Wykorzystał on precyzyjne podanie od Maćka Baldwina strzelając obok bezradnego bramkarza gości, i chwilę później cieszył się ze zdobycia bramki.

Końcowa część meczu to nadal dobra gra naszego zespołu. Niestety niewykorzystane sytuacje pod bramką rywali szybko się mszczą i goście strzelili czwartego gola w tym meczu. Drużyna Piorunów po raz kolejny pokazała, że potrafi grać w piłkę a najlepszym na to dowodem jest zdobycie gola przez Maćka Oziębło.

Mecz sparingowy z drużyną Białych Orłów skończył się dla nas zwycięstwem dając nam powód do radości oraz pozwalając pozytywnie patrzeć w przyszłość.

Wyróżnienia po tym meczu dla:

• Dominika Chewdczuka za coraz bardziej przemyślane podania do kolegów
    oraz zaangażowanie w grze.
  • Maćka Baldwina za dużą ilość przechwytów oraz dokładne podania do partnerów
    z drużyny. Ponadto Maciek wyróżnił się świetną grą tyłem do bramki i oddał kilka celnych strzałów na bramkę.