Opisy meczy r.2001

LIGA SKRZATÓW:

Kolejny mecz bez zwycięstwa w Lidze Skrzatów…

We wtorkowe popołudnie przyszło nam rywalizować z drużyną z Bielan.
Niestety i tym razem nie wygraliśmy. W meczu z Dragonami już po 15 minutach prowadziliśmy 2:0. Najładniejszą akcję przeprowadziliśmy w pierwszej części meczu. Autorami tej składnej akcji byli: Bartek Modrzewski i Norbert Kania, który wynikiem 1:0 wpisał się na listę strzelców. Kilka minut później pięknym strzałem z rzutu wolnego popisał się Bartek Saramonowicz zwiększając tym samym przewagę do 2:0. Jeszcze przed przerwą świetnej sytuacji do strzelenia gola nie wykorzystał Michał Gawarecki.
W drugiej kwarcie stworzyliśmy kilka sytuacji pod bramką przeciwnika, ale niestety piłka nie wpadła do siatki. Natomiast rywale wykorzystali nieuwagę naszych obrońców i strzelili nam bramkę. Po drugiej kwarcie nadal prowadziliśmy ale już tylko 2:1. W trzeciej kwarcie zdobyliśmy kolejną bramkę, której strzelcem został Bartek Modrzewski. Przed strzałem świetnie się zastawił i dzięki temu precyzyjnie uderzył do bramki.
Jeszcze przed przerwą straciliśmy gola i przewaga zmalała do 3:2 dla naszego zespołu.
W czwartej kwarcie tego meczu zabrakło sił naszym zawodnikom i to głównie przyczyniło się do straty dwóch kolejnych bramek. Tylko dwóch rezerwowych w całym meczu to zdecydowanie za mało by odnieść sukces. Po trzech meczach w lidze skrzatów mamy zaledwie 1 punkt, 9 goli strzelonych i 12 straconych.
Czy to powód do zmiany trenera?
Przed nami kolejny ważny ale i trudny mecz. W najbliższej kolejce spotkamy się z drużyną Gwardii Warszawa, która do tej pory wygrała wszystkie mecze.
Życzę nam wszystkim wygranej a przede wszystkim dobrej gry.
Trener

Janek Jurczak (bramkarz, rocznik 2001) – to był dobry mecz w Twoim wykonaniu, ale żeby był doskonały musisz być bardziej skoncentrowany i pewny tego co robisz. Kilka dobrych interwencji pomogło naszej drużynie. Pamiętaj jednak, że bramkarz na boisku widzi najwięcej z tyłu (w obronie)  i Twoim zadaniem w kolejnym meczu jest podpowiadanie kolegom z obrony!

Dominik Chewdczuk (obrońca, rocznik 2001) – to był jeden z lepszych meczy w Twoim wykonaniu w całej karierze w Piorunach. W całym meczu popełniłeś dwa a może trzy błędy a to naprawdę bardzo mało. Twoje zdecydowanie i wyprzedzanie przeciwników miało duży wpływ na grę całego zespołu. Pamiętaj jednak, że zagranie wewnętrzną częścią stopy to najbardziej precyzyjne podanie do kolegi. Ogólnie super mecz i trzymaj formę.

Maciej Uziębło (obrońca, rocznik 2001)  – w tej chwili to Ty na tej pozycji najlepiej sobie radzisz. Pomimo przeziębienia zagrałeś bardzo dobry mecz. Maćku więcej gry ciałem a nie rękoma i będzie wszystko świetnie.

Bartek Saramonowicz (obrońca, rocznik 2001)  – czego w dzisiejszym futbolu trzeba wymagać od obrońcy? Na pewno nie tylko gry w obronie ale również pomocy w ataku. Bartek w tym meczu pokazałeś, że jesteś potrzeby drużynie również w grze w ofensywie. Daniel Alves to zawodnik Barcelony (prawy obrońca). Oglądaj jego grę a zobaczysz, że grając na pozycji obrońcy też można strzelać gole.

Norbert Kania (pomocnik, rocznik 2001)  – z meczu na mecz grasz co raz lepiej i w tym spotkaniu udowodniłeś, że jesteś na tej pozycji niezastąpiony. Przeciwnik był naprawdę wymagający a mimo to pokazałeś, że walczysz do końca. Akcję, którą rozegrałeś z Bartkiem Modrzewskim (zakończoną golem) można pokazywać jako materiał szkoleniowy. Rozegrałeś całe spotkanie i błędy, które popełniłeś to tylko wynik zmęczenia.

Michał Gawarecki (pomocnik, rocznik 2002)  – na Twoją grę w tym meczu patrzyło się z wielką przyjemnością. Twoje zaangażowanie i walka przekonała mnie, że mimo młodszego wieku zasługujesz na grę w lidze skrzatów. Debiut w pierwszym składzie możesz zaliczyć do bardzo udanego.

Bartek Modrzewski (napastnik, rocznik 2002)  – Bartku przede wszystkim graj tak jak potrafisz a nie przejmuj się Panem sędzią i kibicami… Udowodniłeś nam wszystkim, że z tak trudnej pozycji, w której się znalazłeś też można strzelić gola. Twój występ można zaliczyć do bardzo udanego ale stać Cię na dużo więcej. Ocena celująca za akcję z Norbertem Kanią , po której padła pierwsza bramka dla naszego zespołu.

Kuba Ogłaza (obrońca, rocznik 2001)  – pamiętaj, że wychodząc na boisko na pozycję obrony  jesteś obrońcą a nie napastnikiem. Nie mam nic przeciwko, żebyś podłączał się do ataku ale z gry ofensywnej obrońcy muszą być korzyści.
Kuba dużo musisz ćwiczyć uderzenia wewnętrzną częścią stopy. Jeżeli wykorzystasz tę technikę gry i połączysz ją z siłą uderzenia naprawdę będzie super.

Karol Jung (napastnik, rocznik 2002)  - och Karol… Jjeżeli w najbliższym okresie swojej kariery piłkarskiej zagrasz na innej pozycji niż atak to szybko zmieniaj trenera. Jesteś typowym snajperem ale musisz pamiętać, że snajper gra z przodu a nie w obronie. Pamiętaj również, że napastnik też musi podawać swoim kolegą by mógł potem strzelić gola. To Twój debiut w lidze skrzatów i mam nadzieje, że dobrą grą na zajęciach przekonasz mnie do następnego powołania.