PIORUNY - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Statystyki

Brak uytkownikw
zalogowanych i 1 go

dzisiaj: 108, wczoraj: 109
ogem: 187 037

statystyki szczegowe

Turnieje

TURNIEJE ROCZNIKÓW 2003 i 2004

 

Turniej Piki Nonej o Puchar Prezesa Polfa Warszawa
Boisko Polfa Tarchomin ul. Fleminga 2, zbiórka 8.40

Powoania :

1. Czarek Wachnik
2. Rafa Rogoziski
3. Micha Dac
4. Mikoaj Bergier
5. Krystian Laps
6. Adrian Ziarek
7. Igor Wysocki
8. Igor Warmuziski
9. Olivier Antoniewicz
10. Mateusz Golonka
11. Wojtek Zawadzki

 

Prosz o potwierdzenie do pitku obecnoci na turnieju

w grupie gramy z takimi zespoami jak:

KP Legia Warszawa, UKS Dragon Bielany, UKS Bródno, Unia Warszawa, Kosa Konstancin

 

TURNIEJ PIKI NONEJ
16.06.2012r. (sobota)
Rocznik 2004
ul. Szanajcy 5
II MIEJSCE

 

 TURNIEJ PIKI NONEJ
13.05.2012r. (niedziela)
ROCZNIK 2004
ul . Gomuliskiego 4
Stadion MOS w Pruszkowie

 

TURNIEJ PIKI NONEJ
21.04.2012r. (sobota)

ROCZNIK 2004

III MIEJSCE
 

 

TURNIEJ PIKI NONEJ
22.04.2012r. (niedziela)

ROCZNIK 2004

I MIEJSCE

 

TURNIEJ PIKI NONEJ
17 MARCA 2012r. (sobota)
ROCZNIK 2004

 
 

TURNIEJ PIKI NONEJ
17 MARCA 2012r. (sobota)
ROCZNIK 2003

 I MIEJSCE

 

 TURNIEJ PIKI NONEJ (sobota)
10 MARCA 2012r.
ROCZNIK 2004
IV MIEJSCE

 

TURNIEJ PIKI NONEJ
3 MARCA 2012r. (sobota)

ROCZNIK 2003

IV MIEJSCE

 

TURNIEJ PIKI NONEJ
25 LUTY 2012r. (sobota)
ROCZNIK 2003

VII MIEJSCE

 
 

TURNIEJ PIKI NONEJ
4 LUTY 2012 r. (sobota)
ROCZNIK 2003

VI MIEJSCE

 

TURNIEJ PIKI NONEJ
4 LUTY 2012r. (sobota)
ROCZNIK 2004
III MIEJSCE

 

TURNIEJ PIKI NONEJ
11 LUTY 2012r. (sobota)
ROCZNIK 2004

II i IV MIEJSCE

 

TURNIEJ PIKI NONEJ
18 LUTY 2012r. (sobota)
ROCZNIK 2004

 

 

TURNIEJ PIKI NONEJ
19 LUTY 2012 r. (niedziela)

ROCZNIK 2003
VI MIEJSCE

  

8 STYCZNIA 2012r. (NIEDZIELA)
ZBIÓRKA O GODZ. 08.40

TURNIEJ PIKI NONEJ
ROCZNIK 2003

 

 

17 GRUDNIA 2011r. (SOBOTA)
TURNIEJ PIKI NONEJ
ROCZNIK 2004
UL. BARTNICZA 2 (RÓG WYSOCKIEGO)
ZBIÓRKA O GODZ. 08.00

 

III MIEJSCE - DRUYNA I

VII MIEJSCE - DRUYNA II

 

23 GRUDNIA 2011r. (PITEK)
TURNIEJ PIKI NONEJ
ROCZNIK 2004
UL. OSSOWSKIEGO 25
ZBIÓRKA O GODZ. 9.30

 

         I MIEJSCE - DRUYNA I  

VI MIEJSCE - DRUYNA II      

 

TURNIEJ PIKI NONEJ
ROCZNIK 2003
UL. KAWCZYSKA 2
SZKOA PODSTAWOWA 30
27 LISTOPADA (NIEDZIELA)
ZBIÓRKA O GODZ. 09.30

 

 VIII MIEJSCE

 

19 LISTOPADA 2011r. (SOBOTA)
TURNIEJ PIKI NONEJ
URSUS CUP
ROCZNIK 2003
UL. KENINGA 2 (SP NR 11) - URSUS
ZBIÓRKA O GODZ. 09.00

III MIEJSCE

 

MECZE GRUPOWE

RADOMIAK RADOM - OSIR PIORUNY TARGÓWEK

3:0

SEMP URSYNÓW - OSIR PIORUNY TARGÓWEK

1:2

Maciej Kojtek 1 gol,
Ja Filipiak 1 gol.

URSUS WARSZAWA II - OSIR PIORUNY TARGÓWEK

1:1

Maciej Kojtek 1 gol.

 

1/2 FINAU

URSUS WARSZAWA - OSIR PIORUNY TARGÓWEK

1:1 (3:2) karne

Borys Szymaski 1 gol.

 

MECZ O III MIEJSCE

RADOMIAK RADOM II - OSIR PIORUNY TARGÓWEK

0:1

Szymon Czumaj 1 gol.

 

 

3 i 4 GRUDNIA 2011r. (SOBOTA/NIEDZIELA)
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ
ROCZNIK 2003
UL. OSSOWSKIEGO 25

ZBIÓRKA O GODZ. 09.00

POWOANIA NA TURNIEJ OTRZYMUJA:

1. Kamil Ptak,
2. Maciej Frydrych,
3. Micha Wasilewski,
4. Szymon Czumaj,
5. Maciej Kojtek,
6. Mikoaj Sosnowski,
7. Kacper Bystros,
8. Ja Rakoczy,
9. Damian Matyja,
10. Borys Szymaski,
11. Jas Filipiak.

 

ZABIERAMY: STROJE KLUBOWE, DRESY, TORBY, LEGITYMACJE SZKOLNE!!!

PROSZ POTWIERDZI UDZIA W TURNIEJU DO 2 GRUDNIA BR. TJ. PITEK DO GODZ. 18.00

PRZYPOMINAMY, E TURNIEJ ODBYWA SI W SOBOTE i W NIEDZIELE

 

w turnieju wemie udzia 16 zespoów:

WIDZEW ÓD
POLONIA WARSZAWA
UKS BIAE ORY
LEGIONOVIA LEGIONOWO
JAGIELLONIA BIAYSTOK
GKP TARGÓWEK I
SP POLONEZ WARSZAWA
HUTNIK WARSZAWA
HUTNIK KRAKÓW
SMS ÓD
GKP TARGÓWEK II
MARCOVIA MARKI
LEGIA WARSZAWA
WIT NOWY DWÓR MAZOWIECKI
DOLCAN ZBKI
URSUS WARSZAWA

 

POWOANIA NA TURNIEJ ZOSTAN PODANE W PONIEJSZYM TERMINIE

 

 

GRUPA B JAGIELLONIA GKP TARGÓWEK I POLONEZ W-WA HUTNIK W-WA BRAMKI PUNKTY MIEJSCE
JAGIELLONIA X    1:0        
GKP TARGÓWEK I   X  1:1        
POLONEZ WARSZAWA  0:1  1:1 X  1:1  2:3    
HUTNIK WARSZAWA      1:1 X      

 

 

planowane godziny rozpoczcia meczów NAZWA DRUYNY NAZWA DRUYNY WYNIK
09:14 09:26
      JAGIELLONIA BIAYSTOK
GKP TARGÓWEK I
 
09:42 09:54
      SP POLONEZ WARSZAWA
HUTNIK WARSZAWA
 
10:10 10:12
      JAGIELLONIA BIAYSTOK
      SP POLONEZ WARSZAWA
 

 

 

10:44 10:56
GKP TARGÓWEK I
HUTNIK WARSZAWA
 
11:12 11:24
      JAGIELLONIA BIAYSTOK
HUTNIK WARSZAWA
 
11:40 11:52
GKP TARGÓWEK I
     SP POLONEZ WARSZAWA
 

 

Udzia w turnieju zakoczylimy na miejscach 9-16.
Czy w tym turnieju tylko na to zasuylimy?...

Jedynie co nas moe pociesza to, e doaczylimy do grona przegranych takich klubów jak:
LEGIA WARSZAWA, POLONIA WARSZAWA, JAGIELONNIA BIAYSTOK...

Turniej ten pokaza nam wszystkim jak ciko i solidnie trzeba wiczy na zajciach.
Mam nadzieje, e kady z nas, trenerzy, zawodnicy, RODZICE! bdziemy pamita, e to jednak nadal jest zabawa, która w przyszoci zamieni si w prawdziwy trening pikarski ale to ju zaley tylko od nas samych...


 

TURNIEJE ROCZNIKA 2003/2004

 

29 PADZIERNIKA 2011r. (sobota)
TURNIEJ ROCZNIKA 2003 i 2004
HALA SPORTOWA
UL. OSSOWSKIEGO 25
 
 

I i II MIEJSCE

 

W TURNIEJU ZAGRALIMY W NASTPUJCYCH SKADACH:

 

OSIR PIORUNY TARGÓWEK I 2003 - I MIEJSCE

1. Kamil Ptak
2. Micha Wasilewski
3. Ja Rakoczy
4. Damian Matyja
5. Mateusz Golonka
6. Szymon Czumaj
7. Maciek Kojtek
8. Mikoaj Sosnowski

 

OSIR PIORUNY TARGÓWEK II 2003 - II MIEJSCE

1. Maciej Frydrych
2. Norbert Gregorczyk
3. Borys Szymaski
4. Ja Filipiak
5. Micha Dac
6. Mikoaj Bergier
7. Kacper Bystros
8. Antoni Mikoajczyk
9. Micha Stawarz

 
 

OSIR PIORUNY TARGÓWEK 2004 - VI MIEJSCE

1. Cezary Wachnik
2. Krystian Laps
3. Adrian Ziarek
4. Eryk mietanka
5. Mateusz Golonka
6. Mikoaj Bergier
7. Mikoaj Sosnowski
8. Wojtek Zawadzki
9. Rafa Rogodziski

 

 

 GRUPA A - rocznik 2004

 

OSIR PIORUNY TARGÓWEK 2004 - UWKS LEGIA WARSZAWA 2004 1:1

dla Piorunów bramk zdoby zawodnik z Legi

 

OSIR PIORUNY TARGÓWEK 2004 - UKS BIAE ORY 2004 2:3

Adrian Ziarek 1 gol,
Mikoaj Sosnowski 1 gol.

 

UKS BIAE ORY 2004 - UWKS LEGIA WARSZAWA 2004 3:2

 

TABELA GRUPY A

  

 

L.P

 

NAZWA DRUYNY

 

M

 

PKT

 

BILANS

 

1

 

UKS BIAE ORY

 

2

 

6

 

6-4

 

2

 

UWKS LEGIA W-WA

 

2

 

1

 

3-4

 

3

 

OSIR PIORUNY TARGÓWEK

 

2

 

1

 

3-4

 

 W MECZU O DRUGIE MIEJSCE W GRUPIE PRZEGRALIMY Z DRUYN LEGI PO RZUTACH KARNYCH

 

 GRUPA B - rocznik 2003

 

OSIR PIORUNY TARGÓWEK I 2003 - UKS JUNAK WARSZAWA 2003 2:1

Micha Wasilewski 1 gol,
Mikoaj Sosnowski 1 gol.

 

VIKTORIA KOBYKA 2003 - OSIR PIORUNY TARGÓWEK II 2003 1:2

 Micha Stawarz 1 gol,
Borys Szymaski 1 gol.

 

OSIR PIORUNY TARGÓWEK I 2003 - VIKTORIA KOBYKA 2003 3:0

Micha Wasilewski 1 gol,
Damian Matyja 1 gol,
Mikoaj Sosnowski 1 gol.

 

OSIR PIORUNY TARGÓWEK II 2003 - UKS JUNAK WARSZAWA 2003 1:1

Kacper Bystros 1 gol.

 

UKS JUNAK WARSZAWA 2003 - VIKTORIA KOBYKA 2003 4:1

 

OSIR PIORUNY TARGÓWEK I 2003 - OSIR PIORUNY TARGÓWEK II 2003 0:3

Kacper Bystros 1 gol,
Borys Szymaski 1 gol,
Kacper Bystros 1 gol.

 

TABELA GRUPY B

 

 

L.P

 

NAZWA DRUYNY

 

M

 

PKT

 

BILANS

 

1

 

OSIR PIORUNY TARGÓWEK II

 

3

 

7

 

6-2

 

2

 

OSIR PIORUNY TARGÓWEK I

 

3

 

6

 

5-4

 

3

 

UKS JUNAK WARSZAWA

 

3

 

4

 

6-4

 

4

 

VIKTORIA KOBYKA

 

3

 

0

 

2-9

 

 

1/2 FINAU

 

UKS BIAE ORY WARSZAWA 2004 - OSIR PIORUNY TARGÓWEK I 2003

0:2

Damian Matyja 1 gol,
Maciej Kojtek 1 gol.

 

UWKS LEGIA WARSZAWA 2004 - OSIR PIORUNY TARGÓWEK II 2003

1:1

Kacper Bystros 1 gol.

3:4 (karne)

 

MECZ O III MIEJSCE

 

UKS BIAE ORY WARSZAWA 2004 - UWKS LEGIA WARSZAWA 2004

 5:0

 

FINA

 

OSIR PIORUNY TARGÓWEK I 2003 - OSIR PIORUNY TARGÓWEK II 2003

 1:1

Mikoaj Sosnowski 1 gol,

Kacper Bystros 1 gol.

3:2 (karne)

 

 

Reklama

Wyniki

Mecze sparingowe