PIORUNY - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 3 gości

dzisiaj: 62, wczoraj: 103
ogółem: 246 940

statystyki szczegółowe

Turnieje

TURNIEJE ROCZNIKÓW 2003 i 2004

 

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Polfa Warszawa
Boisko Polfa Tarchomin ul. Fleminga 2, zbiórka 8.40

Powołania :

1. Czarek Wachnik
2. Rafał Rogoziński
3. Michał Dac
4. Mikołaj Bergier
5. Krystian Laps
6. Adrian Ziarek
7. Igor Wysocki
8. Igor Warmuziński
9. Olivier Antoniewicz
10. Mateusz Golonka
11. Wojtek Zawadzki

 

Proszę o potwierdzenie do piątku obecności na turnieju

w grupie gramy z takimi zespołami jak:

KP Legia Warszawa, UKS Dragon Bielany, UKS Bródno, Unia Warszawa, Kosa Konstancin

 

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ
16.06.2012r. (sobota)
Rocznik 2004
ul. Szanajcy 5
II MIEJSCE

 

 TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ
13.05.2012r. (niedziela)
ROCZNIK 2004
ul . Gomulińskiego 4
Stadion MOS w Pruszkowie

 

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ
21.04.2012r. (sobota)

ROCZNIK 2004

III MIEJSCE
 

 

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ
22.04.2012r. (niedziela)

ROCZNIK 2004

I MIEJSCE

 

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ
17 MARCA 2012r. (sobota)
ROCZNIK 2004

 
 

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ
17 MARCA 2012r. (sobota)
ROCZNIK 2003

 I MIEJSCE

 

 TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ (sobota)
10 MARCA 2012r.
ROCZNIK 2004
IV MIEJSCE

 

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ
3 MARCA 2012r. (sobota)

ROCZNIK 2003

IV MIEJSCE

 

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ
25 LUTY 2012r. (sobota)
ROCZNIK 2003

VII MIEJSCE

 
 

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ
4 LUTY 2012 r. (sobota)
ROCZNIK 2003

VI MIEJSCE

 

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ
4 LUTY 2012r. (sobota)
ROCZNIK 2004
III MIEJSCE

 

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ
11 LUTY 2012r. (sobota)
ROCZNIK 2004

II i IV MIEJSCE

 

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ
18 LUTY 2012r. (sobota)
ROCZNIK 2004

 

 

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ
19 LUTY 2012 r. (niedziela)

ROCZNIK 2003
VI MIEJSCE

  

8 STYCZNIA 2012r. (NIEDZIELA)
ZBIÓRKA O GODZ. 08.40

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ
ROCZNIK 2003

 

 

17 GRUDNIA 2011r. (SOBOTA)
TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ
ROCZNIK 2004
UL. BARTNICZA 2 (RÓG WYSOCKIEGO)
ZBIÓRKA O GODZ. 08.00

 

III MIEJSCE - DRUŻYNA I

VII MIEJSCE - DRUŻYNA II

 

23 GRUDNIA 2011r. (PIĄTEK)
TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ
ROCZNIK 2004
UL. OSSOWSKIEGO 25
ZBIÓRKA O GODZ. 9.30

 

         I MIEJSCE - DRUŻYNA I  

VI MIEJSCE - DRUŻYNA II      

 

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ
ROCZNIK 2003
UL. KAWĘCZYŃSKA 2
SZKOŁA PODSTAWOWA 30
27 LISTOPADA (NIEDZIELA)
ZBIÓRKA O GODZ. 09.30

 

 VIII MIEJSCE

 

19 LISTOPADA 2011r. (SOBOTA)
TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ
URSUS CUP
ROCZNIK 2003
UL. KENINGA 2 (SP NR 11) - URSUS
ZBIÓRKA O GODZ. 09.00

III MIEJSCE

 

MECZE GRUPOWE

RADOMIAK RADOM - OSIR PIORUNY TARGÓWEK

3:0

SEMP URSYNÓW - OSIR PIORUNY TARGÓWEK

1:2

Maciej Kojtek 1 gol,
Jaś Filipiak 1 gol.

URSUS WARSZAWA II - OSIR PIORUNY TARGÓWEK

1:1

Maciej Kojtek 1 gol.

 

1/2 FINAŁU

URSUS WARSZAWA - OSIR PIORUNY TARGÓWEK

1:1 (3:2) karne

Borys Szymański 1 gol.

 

MECZ O III MIEJSCE

RADOMIAK RADOM II - OSIR PIORUNY TARGÓWEK

0:1

Szymon Czumaj 1 gol.

 

 

3 i 4 GRUDNIA 2011r. (SOBOTA/NIEDZIELA)
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ
ROCZNIK 2003
UL. OSSOWSKIEGO 25

ZBIÓRKA O GODZ. 09.00

POWOŁANIA NA TURNIEJ OTRZYMUJA:

1. Kamil Ptak,
2. Maciej Frydrych,
3. Michał Wasilewski,
4. Szymon Czumaj,
5. Maciej Kojtek,
6. Mikołaj Sosnowski,
7. Kacper Bystros,
8. Jaś Rakoczy,
9. Damian Matyja,
10. Borys Szymański,
11. Jas Filipiak.

 

ZABIERAMY: STROJE KLUBOWE, DRESY, TORBY, LEGITYMACJE SZKOLNE!!!

PROSZĘ POTWIERDZIĆ UDZIAŁ W TURNIEJU DO 2 GRUDNIA BR. TJ. PIĄTEK DO GODZ. 18.00

PRZYPOMINAMY, ŻE TURNIEJ ODBYWA SIĘ W SOBOTE i W NIEDZIELE

 

w turnieju weźmie udział 16 zespołów:

WIDZEW ŁÓDŹ
POLONIA WARSZAWA
UKS BIAŁE ORŁY
LEGIONOVIA LEGIONOWO
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
GKP TARGÓWEK I
SP POLONEZ WARSZAWA
HUTNIK WARSZAWA
HUTNIK KRAKÓW
SMS ŁÓDŹ
GKP TARGÓWEK II
MARCOVIA MARKI
LEGIA WARSZAWA
ŚWIT NOWY DWÓR MAZOWIECKI
DOLCAN ZĄBKI
URSUS WARSZAWA

 

POWOŁANIA NA TURNIEJ ZOSTANĄ PODANE W POŹNIEJSZYM TERMINIE

 

 

GRUPA B JAGIELLONIA GKP TARGÓWEK I POLONEZ W-WA HUTNIK W-WA BRAMKI PUNKTY MIEJSCE
JAGIELLONIA X    1:0        
GKP TARGÓWEK I   X  1:1        
POLONEZ WARSZAWA  0:1  1:1 X  1:1  2:3    
HUTNIK WARSZAWA      1:1 X      

 

 

planowane godziny rozpoczęcia meczów NAZWA DRUŻYNY NAZWA DRUŻYNY WYNIK
09:14 09:26
      JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
GKP TARGÓWEK I
 
09:42 09:54
      SP POLONEZ WARSZAWA
HUTNIK WARSZAWA
 
10:10 10:12
      JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
      SP POLONEZ WARSZAWA
 

 

 

10:44 10:56
GKP TARGÓWEK I
HUTNIK WARSZAWA
 
11:12 11:24
      JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
HUTNIK WARSZAWA
 
11:40 11:52
GKP TARGÓWEK I
     SP POLONEZ WARSZAWA
 

 

Udział w turnieju zakończyliśmy na miejscach 9-16.
Czy w tym turnieju tylko na to zasłużyliśmy?...

Jedynie co nas może pocieszać to, że dołaczyliśmy do grona przegranych takich klubów jak:
LEGIA WARSZAWA, POLONIA WARSZAWA, JAGIELONNIA BIAŁYSTOK...

Turniej ten pokazał nam wszystkim jak ciężko i solidnie trzeba ćwiczyć na zajęciach.
Mam nadzieje, że każdy z nas, trenerzy, zawodnicy, RODZICE! będziemy pamiętać, że to jednak nadal jest zabawa, która w przyszłości zamieni się w prawdziwy trening piłkarski ale to już zależy tylko od nas samych...


 

TURNIEJE ROCZNIKA 2003/2004

 

29 PAŹDZIERNIKA 2011r. (sobota)
TURNIEJ ROCZNIKA 2003 i 2004
HALA SPORTOWA
UL. OSSOWSKIEGO 25
 
 

I i II MIEJSCE

 

W TURNIEJU ZAGRALIŚMY W NASTĘPUJĄCYCH SKŁADACH:

 

OSIR PIORUNY TARGÓWEK I 2003 - I MIEJSCE

1. Kamil Ptak
2. Michał Wasilewski
3. Jaś Rakoczy
4. Damian Matyja
5. Mateusz Golonka
6. Szymon Czumaj
7. Maciek Kojtek
8. Mikołaj Sosnowski

 

OSIR PIORUNY TARGÓWEK II 2003 - II MIEJSCE

1. Maciej Frydrych
2. Norbert Gregorczyk
3. Borys Szymański
4. Jaś Filipiak
5. Michał Dac
6. Mikołaj Bergier
7. Kacper Bystros
8. Antoni Mikołajczyk
9. Michał Stawarz

 
 

OSIR PIORUNY TARGÓWEK 2004 - VI MIEJSCE

1. Cezary Wachnik
2. Krystian Laps
3. Adrian Ziarek
4. Eryk Śmietanka
5. Mateusz Golonka
6. Mikołaj Bergier
7. Mikołaj Sosnowski
8. Wojtek Zawadzki
9. Rafał Rogodziński

 

 

 GRUPA A - rocznik 2004

 

OSIR PIORUNY TARGÓWEK 2004 - UWKS LEGIA WARSZAWA 2004 1:1

dla Piorunów bramkę zdobył zawodnik z Legi

 

OSIR PIORUNY TARGÓWEK 2004 - UKS BIAŁE ORŁY 2004 2:3

Adrian Ziarek 1 gol,
Mikołaj Sosnowski 1 gol.

 

UKS BIAŁE ORŁY 2004 - UWKS LEGIA WARSZAWA 2004 3:2

 

TABELA GRUPY A

  

 

L.P

 

NAZWA DRUŻYNY

 

M

 

PKT

 

BILANS

 

1

 

UKS BIAŁE ORŁY

 

2

 

6

 

6-4

 

2

 

UWKS LEGIA W-WA

 

2

 

1

 

3-4

 

3

 

OSIR PIORUNY TARGÓWEK

 

2

 

1

 

3-4

 

 W MECZU O DRUGIE MIEJSCE W GRUPIE PRZEGRALIŚMY Z DRUŻYNĄ LEGI PO RZUTACH KARNYCH

 

 GRUPA B - rocznik 2003

 

OSIR PIORUNY TARGÓWEK I 2003 - UKS JUNAK WARSZAWA 2003 2:1

Michał Wasilewski 1 gol,
Mikołaj Sosnowski 1 gol.

 

VIKTORIA KOBYŁKA 2003 - OSIR PIORUNY TARGÓWEK II 2003 1:2

 Michał Stawarz 1 gol,
Borys Szymański 1 gol.

 

OSIR PIORUNY TARGÓWEK I 2003 - VIKTORIA KOBYŁKA 2003 3:0

Michał Wasilewski 1 gol,
Damian Matyja 1 gol,
Mikołaj Sosnowski 1 gol.

 

OSIR PIORUNY TARGÓWEK II 2003 - UKS JUNAK WARSZAWA 2003 1:1

Kacper Bystros 1 gol.

 

UKS JUNAK WARSZAWA 2003 - VIKTORIA KOBYŁKA 2003 4:1

 

OSIR PIORUNY TARGÓWEK I 2003 - OSIR PIORUNY TARGÓWEK II 2003 0:3

Kacper Bystros 1 gol,
Borys Szymański 1 gol,
Kacper Bystros 1 gol.

 

TABELA GRUPY B

 

 

L.P

 

NAZWA DRUŻYNY

 

M

 

PKT

 

BILANS

 

1

 

OSIR PIORUNY TARGÓWEK II

 

3

 

7

 

6-2

 

2

 

OSIR PIORUNY TARGÓWEK I

 

3

 

6

 

5-4

 

3

 

UKS JUNAK WARSZAWA

 

3

 

4

 

6-4

 

4

 

VIKTORIA KOBYŁKA

 

3

 

0

 

2-9

 

 

1/2 FINAŁU

 

UKS BIAŁE ORŁY WARSZAWA 2004 - OSIR PIORUNY TARGÓWEK I 2003

0:2

Damian Matyja 1 gol,
Maciej Kojtek 1 gol.

 

UWKS LEGIA WARSZAWA 2004 - OSIR PIORUNY TARGÓWEK II 2003

1:1

Kacper Bystros 1 gol.

3:4 (karne)

 

MECZ O III MIEJSCE

 

UKS BIAŁE ORŁY WARSZAWA 2004 - UWKS LEGIA WARSZAWA 2004

 5:0

 

FINAŁ

 

OSIR PIORUNY TARGÓWEK I 2003 - OSIR PIORUNY TARGÓWEK II 2003

 1:1

Mikołaj Sosnowski 1 gol,

Kacper Bystros 1 gol.

3:2 (karne)

 

 

Najnowsza galeria

Turniej F2 Widok Cup Skierniewice 04.10.2014
Ładowanie...

Reklama

Wyniki

Mecze sparingowe